כושר בשיא הכיף בביתך ובזמנך הפנוי

היי 🙂

אני רוצה לשתף אותךבמשהו מאוד מרגש ומשמח שעבדתי עליו כבר די הרבה זמן.

כפי שאת מכירה אותי, שמי דיאנה או יותר נכון, דיאנה כושר בכיף. אני מדריכה למקצבים לטיניים כגון סלסה, צ'ה צ'ה, אירובי לטיני ועוד אבל בדרך קצת אחרת, עם הרבה אנרגיות, שמחת חיים וכיף!!

ולמה אני מספרת לך את זה? כי למרות כל המאות של מתאמנות בסטודיואים, חדרי כושר ועוד, יש המון נשים שלא מצליחות להגיע למקומות אלו בגלל כל מיני סיבות – כגון חוסר זמן, חוסר רצון להתחייב, תשלום גבוהה מדי ועוד.  הרי את יודעת מצוין שאנחנו שמות את עצמנו במקום האחרון, קודם המשפחה, הילדים, הקניות, הסידורים בבית. ומה לא.

אבל מצד שני את כל כך רוצה לרקוד, לעשות קצת כושר, להזיז את הגוף, להיפטר גם ממשקל מיותר שמצטבר כתוצאה מחיים ללא פעילות גופנית, להשתחרר מהלחצים של יום יום, הרי לא סתם אומרים שספורט זה בשביל הנשמה ומעלה מצב רוח טוב.

בחודשים האחרונים קיבלתי המון מיילים בנושא זה מהרבה מאוד נשים. ואז עלה לי רעיון פנטסטי– למה לא לאפשר לנשים אלו שלא יכולות לעשות ספורט בחדרי כושר ועוד בגלל סיבה זו או אחרת לעשות כושר בבית, בזמן הפנוי, לשרוף, לחטב את הגוף, והעיקר להרגיש אנרגיות גבוהות וחיוביות, שמחת חיים, שחרור מלחצים, כיף וחיוך.

את בטח שואלת – מהו הרעיון?

אני שמחה להודיע לך שאחרי שעבדתי עליו 3 חודשים, הכנתי במיוחד בשבילך דיסק DVD למחשב עם 10 שיעורים מובנים של שני ריקודים כל שיעור, סה"כ 21 ריקודים, קרוב ל- 10 שעות לימוד. ריקודים הם במגוון סגנונות לטיניים כגון: סלסה, צ'ה צ'ה, מרנגה, קומביה, רגטון, קצת היפ הופ וג'ז וקצת תרגילי כושר, אירובי לטיני אמיתי בשיא הכיף, עם הרבה אנרגיות, מצב רוח טוב, שמחת טוב.

אבל 10 שיעורים עם הריקודים הבנויים זה לא הכל, את מקבלת הרבה יותר – בונוסים יקרי ערך אבל לגבי זה קצת  יותר בהמשך 🙂

בעזרת הדיסק תוכלי לרקוד ולעשות כושר בשיא הכיף בבית שלך בזמנך הפנוי, ללא צורך להתחייב ולעשות מנוי בחדר כושר. את משלמת עבור הדיסק רק פעם אחת ונהנית ממנו להמון זמן.

מה תקבלי מהשיעורים?  הרבה דברים:

–          כיף והנאה 🙂

–          שריפה וחיטוב

–          הרגשה נהדרת

–          חיוך רחב על הפנים

–          תחושת שחרור והורדת לחץ היומיום

–          אנרגיות גבוהות וחיוביות

–          ביטחון עצמי

–          שיפור תנועת הגוף

–          קואורדינציה טובה יותר

את בטח מתה כבר לדעת מהו המחיר ומהם כל הבונוסים יקרי ערך שאת מקבלת

אז כל הפרטים בקישור המצורף:

http://www.dianafunfitness.com/diana-fun-fitness-disk

 

מאמר זה פורסם תחת מקצבים לטיניים, ריקוד וכושר, שיעורי כושר בכיף ותויג , , , , , , , , , . לשמור את הקישור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *